Weihrauch (kadidlo) sprej 50ml - Sympetus

Kód: 371
Neohodnotené
Značka: Sympetus
€23
Skladom

Kadidlo a myrha ako fermentovaný extrakt spolu s aktívnymi probiotikami v raw a vegánskej kvalite. Stavte na prírodné aktívne zložky, ktoré SYMPETUS Weihrauch sprej ponúka.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Sprej SYMPETUS pre ústnu dutinu a hrdlo


Fermentovaný nápoj z kadidla (5%) a myrhy, špeciálne prispôsobený mikrobiómu a slizniciam, ako aj ďasnám v ústach a hrdle.

Datlový sirup a organická melasa slúžia ako bakteriálna potrava pre obsiahnuté mikroorganizmy a sú takmer úplne metabolizované v konečnom produkte.

Receptúra ​​neobsahuje žiadne umelé prísady, arómy ani konzervačné látky, keďže sa produkt fermentuje bez tepla a tlaku pomocou viacstupňovej technológie výroby SYMPETUS.

 

Zloženie: Fermentovaný rastlinný extrakt (100%) vyrobený z vody, datľový sirup*, Bio melasa*, kadidlo (5%), myrha, kultúry mikroorganizmov

Cukry sú vo veľkej miere metabolizované mikroorganizmami počas fermentácie.

*92,5 % zložiek z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kadidlo a myrha z voľného zberu.

24 fermentovaných kultúr mikroorganizmov (Bacillus subtilis; Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium animalis subsp. lactis, Bif. bifidum, Bif. breve, Bif. infantis, Bif. lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lact. casei, Lact. delccris subsp bulgaricus, Lact. fermentum, Lact. gasseri, Lact. helveticus, Lact. johnsonii, Lact. paracasei, Lact. plantarum, Lact. reuteri, Lact thermophilus).

Holisticky sa zameriavame na udržateľnosť a prirodzenosť. Preto v produkte nenájdete žiadne chemické prísady, farbivá resp. arómy alebo iné nežiaduce prísady.

Denná dávka 1,75 ml obsahuje fermentované kultúry mikroorganizmov 5 x 10^7 CFU;

Obsah balenia: 50 ml

 

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 3 streky priamo do úst.

 

Upozornenie: Po otvorení skladujte najlepšie mimo svetla a v chladničke. Takto chutí najlepšie a zostane dlhšie stabilný. Pred otvorením fľašu mierne potraste.
Spotrebujte do 4 týždňov.

Pre tehotné a dojčace ženy odporúčame užívanie produktu konzultovať s lekárom.

Biele vločky droždia na povrchu sú súčasťou výrobku a sú teda zdravotne nezávadné.

Informácia k alergénom a prísadám: Tento výrobok neobsahuje žiadne zvyšky lepku ani nežiaduce prísady. Naše produkty sú bez GMO a nepoužívame žiadne farbivá, príchute ani testovanie na zvieratách.