Kreatíny

Objavte širokú škálu kreatínových produktov, ktorá vám pomôže dosiahnuť maximálny výkon a podporiť vaše fitness ciele. Naše kreatínové produkty ponúkajú rôzne formy kreatínu, vrátane kreatínu monohydrátu, viaczložkového kreatínu a ďalších inovatívnych variantov. Kreatín je kľúčovou molekulou na podporu rýchlej regenerácie ATP, čo znamená rýchlu energiu, ideálny najmä pre krátkodobé a intenzívne tréningy.
Pre koho je kreatín určený? 

Kreatín je skvelý doplnok pre silových športovcov, rýchlostných atlétov, fanúšikov HIIT a crossfitu, hráčov kolektívnych športov, bojových športovcov a ďalších. Kreatín je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých profesionálov bez ohľadu na pohlavie. Vyberte si produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Vyskúšajte kreatín monohydrát, kreatín etyl ester, kreatín hydrochlorid a ďalšie inovatívne varianty. 


Kreatín je osvedčeným a účinným doplnkom na zlepšenie športového výkonu. Začnite s dlhodobým užívaním kreatínu každý deň a zistite, ako môže posunúť váš výkon na novú úroveň. Navštívte náš e-shop a vyberte si z našej širokej ponuky kreatínových produktov pre maximálnu podporu vášho tréningu.

2 položiek celkom

Cena

1925
11925

Značky

Zobrazených položiek: 2
Peak Creatine CreaPure (225g)
Tip
€19,90

Peak Creapure Creatin obsahuje 100% Creapure, ktorý bol vyrobený v Nemecku pod prísnou kontrolou kvality podľa výrobných smerníc farmaceutického a potravinárskeho priemyslu....

Kód: 99
Peak Creatine AKG (160) Standard
€24,90

Pre všetkých športovcov, ktorí nedosahujú uspokojivé výsledky pomocou monohydrátu kreatínu, krealkalynu, tri-kreatín malátu alebo kreatín-etylesteru HCL, je Creatine AKG...

Kód: 96
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality