Cukor, Soľ

Objavte našu širokú ponuku zdravých sladidiel, ideálnych na dochutenie vašich obľúbených jedál a nápojov. Nájdete tu aj kvalitné soli a slané dochucovadlá, ktoré sú nevyhnutnými základmi každej kuchyne. Naše produkty zahŕňajú zdravé alternatívy cukru, nízkokalorické alebo bezkalorické sladidlá, ktoré uspokoja chuťové poháriky každého, kto sa snaží znížiť príjem cukru alebo kalórií, ale nechce sa vzdať sladkých pochúťok. Produkty sú starostlivo vybrané a zaručujú vynikajúcu kvalitu a čerstvosť. S naším cukrom a soľou môžete byť istí, že vaše jedlá budú mať dokonalú chuť a správnu konzistenciu. Nech už pripravujete sladké pečivo alebo slané pokrmy, naše produkty vám poskytnú všetko, čo potrebujete pre skvelé výsledky vo vašej kuchyni. Objavte naše cukry a soli a dajte svojim receptom ten správny základ už dnes! 

Najznámejšie druhy sladidiel:

  • Stévia: Rastlinné sladidlo s 200 až 300-krát vyššou sladivosťou než cukor, typicky bezkalorické, ideálne na pečenie a prípravu nápojov.

  • Xylitol (brezový cukor): Kaloricky efektívna alternatíva s rovnakou sladivosťou ako cukor, ale s 40 % menej kalóriami, prispieva k zachovaniu zubnej mineralizácie.

  • Erythritol: Bezkalorická voľba s nulovým glykemickým indexom, až 70 % sladivosťou cukru, ideálna pre diétne recepty.

  • Med: Zdravšia alternatíva s prospešnými látkami, využiteľná na pečenie, sladenie nápojov, marinády a šalátové dresingy.

Okrem toho ponúkame aj ďalšie prírodné sladidlá, ako sú datľový, agávový alebo javorový sirup, datľovú pastu či ovocný prášok BIO lucuma. Vyberte si zo širokej škály sladidiel a pripravte si zdravé dezerty a jedlá plné chutí!

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality