Tribulus Terrestris MAXX 60cps - VemoHerb

Kód: 456
Neohodnotené
Značka: VemoHerb
€28
Skladom

- Originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii
- 3x zosilnená verzia pôvodného Bulharského Tribulusu = trojnásobný účinok

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej verzii!VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej verzii!

Výživový doplnok.

Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitia vo vrcholovom športe a farmácii. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčné zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EÚ. (Pozri - Bulharský tribulus, protodioscín a furostanolové saponíny).

Základ tvorí synergná trojcestná zmes štandardizovaných extraktov:

ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestínu, tribestínu a dioscínu (synergné furostanolové saponíny).ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestínu, tribestínu a dioscínu (synergné furostanolové saponíny).

ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov

ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergné saponíny)

JEDNA KVAPSLA OBSAHUJE: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahom = 240 mg protodioscínu (furostanolový saponín) + 200 mg synergických furostanolových a spiro a ďalšie.. )

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:
1,Všestrannú podporu organizmu najmä pre mužov

Hlavné benefity produktu:
1,Kupujete 100% originál
2,Kombinácia protodioscínu a furostanolových saponínov
3,Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek

Garancia kvality, čistoty a účinku

Balenie: 60 kapsúl (46 g)

Dávkovanie: Berte 1 kapsulu 2-3x denne 
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí a priameho slnka.