Tribulus Terrestris 90cps - VemoHerb

Kód: 453
Akcia
Neohodnotené
Značka: VemoHerb
€23
Skladom

- Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu
- S vyváženým prirodzeným obsahom prototribestínu, tribestínu a dioscínu (synergné furostanolové saponíny)

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

VEMOHERB - TRIBULUS TERRESTRISVEMOHERB - TRIBULUS TERRESTRIS
 
Výživový doplnok.
 
Originálny bulharský VemoHerb Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín) [1, 2, 3, 4, 19, 20]
Produkt je pravidelne v každej šarži (pred uvoľnením na predaj) testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu. Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60% celkového obsahu (POZOR – nezamieňať s celkovými saponínmi!). (Pozri - Bulharský tribulus, protodioscín a furostanolové saponíny).

Uvedný pomer extrakcie je úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfektne vyváženú kompozíciu produktu, ktorá je charakteristická pre genotyp rastliny bulharského tribúlu [1, 2, 3, 4, 19, 20] . Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).Uvedný pomer extrakcie je úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfektne vyváženú kompozíciu produktu, ktorá je charakteristická pre genotyp rastliny bulharského tribúlu [1, 2, 3, 4, 19, 20] . Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Originálne Tribulus, skutočná garancia účinku [1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 , 23, 24]

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má jedinečné vlastnosti vďaka špecifickému obsahu bioaktívnych zložiek. Originálny bulharský Tribulus obsahuje vysoké koncentrácie furostanolového saponínu protodioscínu [1]. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšia. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších špecifických furostanolových saponínov [1].

Vemoherb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zozbieranej v správnom vegetačnom čase, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým pomerom bioaktívnych furostanolových saponínov
Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorý prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyšší. Preto je napr. činský alebo indický tribulus skladbou saponínov odlišný a je využívaný v TCM a Ajurvéde na odlišné účely (močové cesty v TCM atď.).

Ako poznám originálny bulharský Tribulus?
V súčasnej dobe existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom Protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín/Protogracilín). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je v súčasnej dobe jedným z najväčších a najrenomovanejších producentov kvalitných extraktov z bulharskej rastliny Tribulus Terrestris, s garantovaným obsahom 60% čistého Protodioscínu.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:
1,Všestrannú podporu najmä pre mužov
Hlavné benefity produktu:
1,Kupujete 100% originál
2,Pravý bulharský Tribulus so 60% obsahom protodioscínu

Garancia kvality, čistoty a účinku

Balenie: 90 kapsúl (40,5 g)Balenie: 90 kapsúl (40,5 g)

Dávkovanie: Základná dávka je 3 - 6 kapsúl denne v 3 dávkach po 1-2 kapsulách. Zapite dostatočne vodou.
Ďalšie možnosti dávkovania: Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kôraVemoHerb Tribulus sa odporúča dávkovať v osemtýždňových kúrach s dvojtýždňovou prestávkou. Plná denná dávka je 10-15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do troch dávok počas dňa.Ak je Vaša hmotnosť napríklad 80 kg, Vaša dávka je 800 – 1200 mg denne = 4 – 6 kapsúl denne, to znamená 3 x denne 1-2 kapsule.Ak je Vaša hmotnosť napríklad 100 kg, Vaša dávka je 1000 – 1500 mg denne = 6 – 8 kapsúl denne, to znamená 3 x denne 2 – 3 kapsule.Po ukončení osemtýždňovej kôry odporúčame dvojtýždňovú prestávku, následne odporúčame celý cyklus zopakovať.

 Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovania! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom, tmavom mieste do 25 °C.

Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 11 - 30
1 kapsula
Štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
s obsahom 60% furostanolového saponínu, determinovaného
ako Protodioscín
200 mg

Zloženie: 1 vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza) obsahuje: 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60% furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín, zahusťovadlo maltodextrín, protispekavé látky stearan horečnatý a a fosforečnan vápenatý