KURKUMA-CHILI-ZÁZVOR 500 ml - Regiogan

Kód: 359
Neohodnotené
Značka: Regiogan
€35
Skladom

KURKUMA-CHILI-ZÁZVOR je organický rastlinný fermentovaný nápoj, ktorý ponúka vysoko koncentrovaný komplex fermentovanej kurkumy, chilli, zázvoru a aktívnych kultúr mikroorganizmov pre prirodzenú starostlivosť o zdravie.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

KURKUMA - CHILI - ZÁZVOR

  • Zvlášť prospešné pri bolestiach hrdla
  • Posilňovanie a prevencia v každodennom živote.
  • Obsahuje látky s protizápalovým účinkom

 

Dávkovanie: 1 x denne 30 ml alebo 3 x denne po 10 ml čistého nápoja vypiť alebo rozriediť v primeranom množstve vody, džúse alebo smoothie.

Zloženie: Fermentovaný bylinný a rastlinný extrakt: čili*, zázvor*, kurkuma*, ryžový sirup*, (obsahovaný cukor je metabolizovaný mikroorganizmami počas fermentácie), fermentované časti húb a rastlín: mleté ​​hroznové jadierka*, Reishi Ling Zhi*, bakteriálne kultúry: Bifidobaktérie, baktérie mliečneho kvasenia, kvasinky (<0,00001 %), (*z kontrolovaného ekologického pestovania (kbA), 16 fermentovaných kultúr mikroorganizmov

 

Upozornenie: Po otvorení skladujte najlepšie mimo svetla a v chladničke. Takto chutí najlepšie a zostane dlhšie stabilný. Pred otvorením fľašu mierne potraste. Vločky kvasníc na povrchu sú kvalitatívnym znakom našej prirodzenej fermentácie.

 

Spotrebujte do 6 týždňov.

Biele zhluky na povrchu sú súčasťou výrobku a sú teda zdravotne nezávadné.