Quercetin-Phospholipid 60cps - Dr. Jacob’s

Kód: 417
Neohodnotené
Značka: Dr.Jacobs
€35
Skladom

Obsahuje kvercetín - s 20-násobnou biologickou dostupnosťou• s rastlinnými enzýmami bromelaín a papaín• zinok a selén Imunitný systém je biologický obranný systém nášho tela. Určité životné situácie predstavujú pre náš imunitný systém osobitné výzvy. Zinok a selén podporujú normálne fungovanie imunitného systému.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Quercetin-Phospholipid 60 kapsúl

Kvercetín patrí medzi flavonoidy, čiže žlté farbivá, dávajúce rastlinám žiarivú farbu a vyznačujúce sa predovšetkým svojimi antioxidačnými schopnosťami. Quercetin-Phospholipid od Dr. Jacob's obsahuje túto cennú fytochemikáliu vo fosfolipidovom komplexe. Ako dokazuje nedávna štúdia, kvercetín v tejto forme je pre telo 20-krát viac biologicky dostupný ako bežný kvercetín 1 .

Kombinácia kvercetínu s dvoma rastlinnými enzýmami papaínom (z papáje) a bromelaínom (z ananásu) robí Quercetin-Phospholipid tak výnimočným. Tento komplex obsahuje navyše selén, zinok a kremík, čím podporuje správnu činnosť imunitného systému a bráni oxidatívnemu stresu.

1Riva A, Ronchi M, Petrangolini G, Bosisio S, Allegrini P (2018): Improved Oral Absorption of Quercetin from Quercetin Phytosome®, a New Delivery System Based on Food Grade Lecithin. Eur J Drug Metab Pharmacokinet; [Epub ahead of print].

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne.

Neprekračujete denné odporúčané dávkovanie. Udržujte mimo dosahu malých detí. Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Vrecúško na pohlcovanie vlhkosti nie je vhodné na konzumáciu.

Zloženie: kvercetín-fosfolipidový komplex (43% so slnečnicovým lecitínom), povlaková látka hydroxypropylmethylcelulóza (rastlinný obal kapsule), extrakt z ananásu obsahujúci bromelaín, extrakt z papáje, oxid kremičitý, citrónan zinočnatý, separačné činidlo horčíkové soli mastných kyselín(rastlinné) selénan sodný. Môže obsahovať stopy orechov.Vhodné pre vegánov. Vyrobené v Nemecku

Obsah balenia: 60 kapsúl

Nutričné hodnoty:

1 kapsula* 2 kapsule*
kvercetín-fosfolipid
250 mg

500 mg

z toho kvercetín 100 mg 200 mg
Zinok 3 mg (30%**) 6 mg (60%**)
Selén 27,5 mcg (50%**) 55 mcg (100%**)
Kremík
12 mg
24 mg
Bromelaín 100 mg 200 mg
Papaín 80 mg
160 mg
*1kapsula = 1dávka, 2kapsule = denná dávka, **referenčné množstvo pre denný príjem