Peak Hell burner BLACK edition

Kód: 114
Tip
Neohodnotené
€29,90
Skladom

Účinný spaľovač tuku s obsahom až 24 aktívnych zložiek z rastlinných extraktov.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Popis produktu

Hellburner Black Edition je komplexný doplnok na chudnutie s vysokou dávkou stimulantov, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pre naštartovanie termogenézy. Okrem toho obsahuje ďalšie silné extrakty na spaľovanie tukových zásob ako N-acetyl-L-tyrozín, piperín, hesperidín a naringinín. Navyše je obohatený aj o vitamíny B6, C a cholín, ktoré prispievajú k optimálnemu metabolizmu energie a tukov. Pridaný chróm zabezpečuje zachovanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Účinné zložky:

 • N-acetyl L-tyrozín vykazuje lepšiu rozpustnosť a biologickú dostupnosť ako jednoduchá forma tyrozínu. Používa sa ako stimulant, ktorý znižuje únavu a zlepšuje fyzickú výkonnosť. Okrem toho zlepšuje náladu, zvyšuje hladinu dopamínu a noradrenalínu.
 • Kofeín blokuje adenozínové receptory v mozgu, bojuje proti príznakom únavy a energizuje telo. Má pozitívny vplyv na kyslíkovú bilanciu a môže tak zvýšiť fyzickú výkonnosť. Stimuluje nervový systém, má termogénne účinky a podporuje chudnutie.
 • Theobromín má podobné účinky ako kofeín, ale jeho účinky pretrvávajú oveľa dlhšie. Má vazodilatačné a termogénne vlastnosti. Zlepšuje prietok krvi a výživu telesných tkanív, čo následne zvyšuje fyzickú výkonnosť.
 • Extrakt zo zeleného a bieleho čaju znižuje chuť do jedla a obmedzuje trávenie tuku. Obsahuje silné antioxidanty - polyfenoly s vysokým množstvom epigalokatechín galátu (EGCG).
 • Cholín bitartrát je zlúčenina kyseliny vínnej s cholínom, ktorá má mimoriadny význam pre fungovanie nervového systému. Ovplyvňuje rýchlosť metabolizmu mastných kyselín a zlepšuje koncentráciu.
 • Extrakt z maliny obsahuje malinové ketóny, ktoré zvyšujú metabolizmus, znižujú vstrebávanie tukov, stimulujú sekréciu noradrenalínu a zrýchľujú metabolizmus, čím podporujú spaľovanie tukov.
 • Extrakt z horkého pomaranča je zdrojom synefrínu a oktopamínu, ktorý v kombinácií s kofeínom ovplyvňuje lipolýzu a uvoľňovanie mastných kyselín z adipocytov. Tie následne podporujú spaľovanie tukov v mitochondriách.
 • Hesperidín z extraktu z horkého pomaranča má antioxidačné, protizápalové, hypolidemické vlastnosti. Znižuje cholesterol, podporuje zdravie a urýchľuje chudnutie.
 • Extrakt z kôry Bielej Vŕby (15 % salicylátov) obsahuje mnoho derivátov kyseliny salicylovej, ktoré telo používa pri endogénnej syntéze. Zvyšuje dodávku energetických substrátov a zintenzívňuje spaľovanie tuku vo svalových bunkách.
 • Naringín je najdôležitejším flavonoidom prítomným v extrakte z grapefruitu. Podporuje lipolýzu a znižuje hladinu cholesterolu.
 • Forskolín stimuluje enzýmy, najmä adenylátcyklázu, ktorá sa podieľa na regulácii zvyšovania svalovej hmoty a procesov β-oxidácie mastných kyselín. Taktiež konvertuje ATP na cAMP, ktorý urýchľuje transport tukov do svalových buniek, kde sa premieňajú na energiu. Vďaka účinku forskolínu telo používa väčšie množstvo tuku na výrobu energie a tým sa zbavuje nadbytočného telesného tuku.
 • Extrakty z Yerba mate, extrakt z koreňa Zázvoru a extrakt zo živice Myrhovníka Wightov urýchľujú metabolizmus.
 • Extrakt z listov Cassia nomame znižuje vstrebávanie a zvyšuje vylučovanie tukov v potravinách.
 • Extrakt z Čili papriky stimuluje sekréciu tráviacich štiav a uľahčuje trávenie jedla.
 • Piperín ovplyvňuje biologickú dostupnosť živín stimuláciou sekrécie tráviacich šťiav.
 • Vitamín C podporuje imunitný systém počas a po intenzívnom cvičení, podieľa sa pri výrobe kolagénu, zabezpečuje správne fungovanie krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov.
 • Chróm pomáha znižovať chuť do jedla a zvyšuje metabolizmus.
 • Vitamín B6 zvyšuje imunitu, podieľa sa na tvorbe protilátok a zapája sa do energetického metabolizmu.

Výhody:

 1. Hardcore spaľovač
 2. Obsah až 24 zložiek z rastlinných extraktov
 3. Zabraňuje premene sacharidov na tuky
 4. Eliminuje pocit hladu
 5. Naštartuje termogenézu
 6. Obohatený o vitamíny B6, C a cholín
 7. Vysoký obsah kofeínu až 400 mg v dennej dávke

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne, najlepšie ráno s dostatočným množstvom vody. V prípade, že je dávka príliš vysoká, môže byť rozdelená. V tom prípade užívajte 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly poobede. Zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2-4 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 30-60
Hodnoty: v 4 kaps.
Vitamín C 120 mg
Vitamín B6 2,1 mg
Chróm (pikolinát) 120 µg
N-acetyl-L-tyrozín 400 mg
Extrakt z Kakaovníka (plod) 24 % teobromín 400 mg
Celkový kofeín 400 mg
Extrakt zo Zeleného čaju (list) 95 % polyfenolov 300 mg
Cholín bitartrát 205 mg
Malinový extrakt (plod) 200 mg
Naringín (extrakt z grapefruitu) 200 mg
Extrakt z Yerba mate (list) 150 mg
Extrakt zo Žihľavy indickej (koreň) 20 % forskolín 150 mg
Extrakt z Myrhovníka Wightov (živica) 3 % gugulsterónov 100 mg
Hesperidín (z Pomarančovníka horkého) 100 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého (kôra plodu) 6 % synefrín 100 mg
Extrakt z Bielej vŕby (kôra) 15 % salicín 100 mg
Extrakt z Bieleho čaju (list) 35 % polyfenolov 80 mg
Extrakt z Lagerstrémie (list) 60 mg
Extrakt z Orecha Kola (plod) 50 mg
Extrakt zo Zázvoru (koreň) 50 mg
Extrakt z Čili papriky (plod) 50 mg
Extrakt zo Zelenej kávy robusta (bôb) 25 mg
Extrakt z Cassia nomame (list) 25 mg
Piperín (z Piper nigrum) 5 mg

Zloženie

Obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo (oxid titaničitý)), N-acetyl-L-tyrozín, extrakt z kakaa (bôb), kofeín, extrakt zo zeleného čaju (list), extrakt z maliny (plod), cholín bitartrát, extrakt z yerba mate (list), extrakt zo žihľavy (koreň), narginín (z grapefruitu), kyselina askorbová, extrakt z gugulipidov (živica), hesperidín (z pomarančovníka horkého), extrakt z pomarančovníka horkého (kôra z plodu), extrakt z bielej vŕby (kôra), extrakt z bieleho čaju (list), extrakt z banaba (list), extrakt z orecha kola (plod), extrakt z cassia nomame (list), extrakt z čili papriky (plod), extrakt zo zázvoru (koreň), extrakt zo zelenej kávy (bôb), protihrudkové činidlá: horečnaté soli mastných kyselín (rastlinné), piperín (z čierneho korenia), pyridoxín hydrochlorid, chróm pikolinát.

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu 400 mg v 4 kaps..Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.