Peak HBN Stress control

Kód: 150
Tip
Neohodnotené
Značka: HBN
€29,90
Skladom

120 kapsúl s účinnou látkou ashwagandha, ideálne pri strese v každodennom živote a v stresových fázach života

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

HBN Stress Control je funkčná kompozícia látok regulujúcich (stres) ako Ashwagandha, Rhodiola rosea, Sibírsky ženšen a Schisandra chinensis, ktorá bola kombinovaná so stresovými živinami, ako je meď a horčík. Receptúra bola vyvinutá tak, aby regulovala systémy regulácie stresu v tele a mala na ne pozitívny vplyv.

Ashwagandha alias Withania somnifera pochádza z tradičnej medicíny v Indii a už roky ju tam vidia ako symbol sily a potencie. Ashwagandha je teraz rozsiahlo študovaná v konvenčnej medicíne s ohľadom na širokú škálu účinkov. Hoci doteraz neexistuje žiadne zdravotné tvrdenie EFSA, Ashwagandha v mnohých existujúcich štúdiách stále robí dojem svojimi účinkami na zmiernenie úzkosti, výrazným znížením hladín stresového hormónu kortizolu a zvýšením hladiny testosterónu. Rastlina známa ako bobule spánku sa tiež používa v doplnkoch na podporu spánku a na regeneráciu.

Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) je obľúbený aj v alternatívnej medicíne na boj proti únave. Ako adaptogén je schopný predchádzať chemickému a psychickému stresu a zvyšovať odolnosť voči biologickým stresorom. Štúdie ukazujú sibírsky ženang ako potenciálny prístup k obnoveniu rovnováhy narušenej stresormi každodenného života. Synergické účinky sú možné s Rhodiolou a Schisandrou.

Rhodiola rosea (tiež známa ako rhodiola) je tiež adaptogénom. Účinok Rhodiola Rosea je spôsobený predovšetkým salidrozidmi, ktoré obsahuje. Podľa jednotlivých štúdií je Rhodiola Rosea schopná zmierniť vnímaný stres a pomôcť adaptovať sa na psychické a fyzické stresory. Štúdie o znížených pocitoch stresu a zlepšenej nálade sa považujú za spoľahlivé, ale zatiaľ nebolo definované žiadne zdravotné tvrdenie EFSA.

Schisandra chinensis sa tradične používa ako adaptogén a na zvýšenie výkonnosti. Štúdie potvrdzujú pozitívny vplyv na neuroendokrinný systém. Schizandra má na jednej strane stimulačný účinok na centrálny nervový systém. Na druhej strane chráni pred stresovým psychickým a fyzickým vyčerpaním. Schisandru čínsku používa veľké množstvo ľudí presne na tento účel. Zdravotné tvrdenie EFSA ešte nebolo definované.

Ako živiny, meď a horčík preukázateľne dokážu znižovať únavu a vyčerpanosť, chránia pred oxidačným stresom a udržiavajú normálnu činnosť psychiky, nervového systému a energetického metabolizmu.

Ingrediencie:
Horčíkové soli kyseliny citrónovej, extrakt Schisandra Chinensis (plod), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt Rhodiola Rosea (koreň), extrakt sibírskeho ženšenu (koreň), extrakt Ashwagandha (KSM-66®) (koreň), protihrudkujúce látky ( mikrokryštalická celulóza, horečnaté soli mastných kyselín, extrakt z čierneho korenia (ovocie), síran meďnatý.

Odporúčaná spotreba:Odporúčaná spotreba:Užívajte 4 kapsuly denne s dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčame užívať 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly večer.
Pokyny na skladovanie a používanie:Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Skladujte, prosím, uzavreté, v suchu, chránené pred svetlom a pri normálnej izbovej teplote.