Peak HBN Electrolyte & pH Complex 240cps

Kód: 168
Neohodnotené
Značka: HBN
€19,90
Skladom

240 kapsúl s elektrolytmi vo vysoko dostupných formách, ideálne pri stratách elektrolytov.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Electrolyte & pH Complex od HBN Supplements poskytuje matricu cenných minerálov vápnik, horčík, draslík, sodík a vitamín D: vzorec, ktorý je vhodný pre každého a je určený na prevenciu kyslej záťaže.

Vápnik prispieva k zdraviu kostí a zubov a je nevyhnutný pre normálnu stavbu kostí, vývoj zdravých kostí a dostatočnú hustotu kostí. Vápnik tiež podporuje nervovú a svalovú činnosť a prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Draslík podporuje udržanie normálneho krvného tlaku a funkciu svalov a nervového systému.

Horčík hrá dôležitú úlohu pri svalovej činnosti a energetickom metabolizme, ako aj pri prenose signálov nervových buniek. Horčík je tiež dôležitý pre rovnováhu elektrolytov.

Vitamín D je takzvaný „slnečný vitamín“. Ľudské telo je zvyčajne zásobované energiou prostredníctvom slnečného žiarenia. Bolo dokázané, že vitamín D plní v ľudskom tele množstvo funkcií. Medzi ne patrí skutočnosť, že podporuje normálnu hladinu vápnika v krvi, podporuje normálnu funkciu svalov a kostí a má zásadnú úlohu pri delení buniek. Vitamín D tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zdraviu zubov.

Ingrediencie:
Vápenaté soli kyseliny citrónovej 27,8 %, citran draselný 27 %, horečnaté soli kyseliny citrónovej 20,2 %, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), citrát sodný 11,5 %, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín (rastlinné)), cholekalciferol 0,04 % .

Odporúčaná spotreba:Odporúčaná spotreba:Užívajte 3 kapsuly dvakrát denne, najlepšie pred jedlom, zapite dostatočným množstvom tekutiny.
Nutričné informácie:Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Skladujte, prosím, uzavreté, v suchu, chránené pred svetlom a pri normálnej izbovej teplote.