Peak HBN EAA code 200cps

Kód: 162
Neohodnotené
Značka: HBN
€20
Skladom

200 vegánskych kapsúl so všetkými esenciálnymi aminokyselinami v zložení MAP pre maximálnu účinnosť

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Esenciálne aminokyseliny (skrátene „EAA“) je 8 aminokyselín esenciálneho charakteru, ktoré si naše telo nevie vyrobiť samo alebo si ich dokáže vyrobiť len v malom množstve. Z tohto dôvodu sa spoliehame na príjem prostredníctvom potravy.

HBN-EAA code podporuje rovnováhu aminokyselín, podporuje syntézu bielkovín a oveľa menej zaťažuje močovinový cyklus ako všetky bežné nosiče bielkovín.
HBN-EAA code ponúka široké možnosti využitia! Z jeho užívania profitujú ľudia s obličkovými či pečeňovými problémami, s intoleranciou v súvislosti s plnohodnotnými bielkovinami, „najlepší starci“, vegetariáni, vegáni a dokonca aj športoví športovci.
S HBN-EAA code je možné uspokojiť potrebu esenciálnych aminokyselín ľahko, jednoducho, rýchlo a s maximálnou účinnosťou. Zabezpečuje to optimálna receptúra EAA s 8 esenciálnymi aminokyselinami vrátane L-tryptofánu, L-treonínu, L-lyzínu, L-valínu, L-izoleucínu, L-leucínu, L-fenylalanínu a L-metionínu.
V štúdiách s použitím HBN-EAA code sa zistila pôsobivá 99% rýchlosť syntézy proteínov. Okrem vysokej výťažnosti to znamená aj extrémne malú záťaž vo forme dusíkového odpadu len 1 %. To chráni všetky orgány podieľajúce sa na rozklade bielkovín (napr. pečeň alebo obličky) a telesné zariadenia a tiež znižuje kyslú záťaž.
HBN-EAA code tiež sľubuje pokrytie vašich požiadaviek na aminokyseliny, čo nemá žiadny vplyv na hmotnosť. Obsah kalórií na gram sa udáva len 0,04.
S HBN EAA CODE je možné v prípade potreby zvýšiť hodnotu bielkovín v strave a dokonca aj dávky celých bielkovín nahradiť HBN EAA CODE. Z týchto vlastností profitujú napríklad vegáni, vegetariáni alebo ľudia, ktorých trápi intolerancia na kvalitné zdroje bielkovín.

Ingrediencie:
L-leucín 15,8%, L-lyzín hydrochlorid 14,1%, L-valín 13,4%, L-izoleucín 11,9%, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), L-fenylalanín 10,4%, L-treonín 8,9%, L-metionín 5,6% -tryptofán 3%, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín (rastlinné)), extrakt z papriky (semená).

Odporúčaná spotreba:
Užite 8 kapsúl s dostatočným množstvom tekutiny.
Pre zvýšenie hodnoty bielkovín užite 4 kapsuly s dostatočným množstvom tekutiny s každým jedlom.

Pokyny na skladovanie a používanie:
Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Skladujte, prosím, uzavreté, v suchu, chránené pred svetlom a pri normálnej izbovej teplote.