Peak HBN Bacillus subtilis Biotic gut care 600g

Kód: 174/RED 174/MAN Zvoľte variant
Tip
Neohodnotené
Značka: HBN
€34,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Vláknina a probiotiká na podporu trávenia a črevnej flóry, pri nafúknutom bruchu, plynatosti, zápche a pod.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Zdravé trávenie nie je niečo, čo sa nám dáva do rúk. V skutočnosti je zoznam negatívne ovplyvňujúcich faktorov dlhší ako zoznam spôsobov, ako konkrétne podporiť naše trávenie. Počet ľudí, ktorí sa sťažujú na syndróm dráždivého čreva, nafúknuté brucho, zápchu či iné pretrvávajúce tráviace problémy je veľký a trend stúpa! O to dôležitejšie je nájsť tu rovnováhu. Zdravé trávenie nie je niečo, čo sa nám dáva do rúk. V skutočnosti je zoznam negatívne ovplyvňujúcich faktorov dlhší ako zoznam spôsobov, ako konkrétne podporiť naše trávenie. Počet ľudí, ktorí sa sťažujú na syndróm dráždivého čreva, nafúknuté brucho, zápchu či iné pretrvávajúce tráviace problémy je veľký a trend stúpa! O to dôležitejšie je nájsť tu rovnováhu.
Je dokázané, že vláknina prospieva tráveniu a celkovému zdraviu. Urýchľujú črevný tranzit, zväčšujú objem stolice, pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a stabilnú hladinu cukru v krvi a môžu podporovať chudnutie ako súčasť diéty s obmedzeným príjmom kalórií.
Štúdie ukazujú, že väčšia časť populácie nekonzumuje potrebné množstvo vlákniny. To spôsobuje dlhodobé problémy s trávením, ktoré môžu mať systémový dopad na celý stav bytia.
Ako zdravotná značka je pre HBN Supplements dôležité ponúknuť premyslené a optimálne riešenie takej dôležitej otázky, akou je trávenie. Presne to bolo implementované v Bacillus Subtilis Biotic Gut Care Drink od HBN Supplements. Tú tvorí niekoľko rôznych druhov vlákien, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Nechýbajú ani prebiotické látky a osvedčené probiotikum Bacillus Subtilis DSM 21097.
Pitie Bacillus Subtilis Biotic Gut Care Drink priamo ráno vytvára pocit ľahkosti, ktorý vychádza zo stredu tela a poskytuje vám optimálny štart do dňa.

kľúčové fakty:
Všestranná bezstarostná matrica pre zdravé trávenie
Kompletná zásoba 1 nápojom denne
S vlákninou, prebiotikami a probiotikami

Ingrediencie:
Rezistentný dextrín (Fibersol®-2), Psyllium prášok, L-glutamín, okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná), glukomanan, beta-glukán (droždie), OATM otruby, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam-K), farbivo (riboflavín), Bacillus Subtilis DSM 21097 (<0,1 %).

Odporúčaná spotreba:
Užívajte jednu dávku denne, zmiešanú s 20 g prášku (2 zarovnané odmerky) a 450 ml vody. Nápoj by sa mal pripraviť v šejkri alebo mixéri a ihneď skonzumovať.

Nutričné informácie:Nutričné informácie:Údaje na 20g dennú porciu
energie
44 kcal
Tuk
0,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g
sacharidy
1,0 g z toho cukor 0,0 g
vláknina
12 g
bielkoviny
4 g
Soľ
0,0 g

Pokyny na skladovanie a používanie:
Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.
Skladujte, prosím, uzavreté, v suchu, chránené pred svetlom a pri normálnej izbovej teplote.

Dodatočné parametre

Kategória: Športová výživa
Príchuť: Red berry