Peak HBN Bacillus subtilis 60cps

Kód: 159
Tip
Neohodnotené
Značka: HBN
€20
Skladom

Špeciálne Probiotikum na podporu trávenia a črevnej flóry, pri nafúknutom bruchu, plynatosti, zápche a pod.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Bacillus Subtilis DSM 21097, exogénne probiotikum s pôsobivými vlastnosťami, je modernou možnosťou pre zdravú črevnú flóru. Dokáže selektívne odstraňovať patogénne baktérie (napr. Helicobacter pylori) a plesne, zmierňuje syndróm dráždivého čreva (IBS) alebo hnačkové ochorenia. Výskum Bacillus Subtilis DSM 21097 sa uskutočnil hlavne v Rusku, preto v tejto krajine neexistuje takmer žiadna literatúra a bohužiaľ ani žiadne tvrdenie, ktoré by preukázalo jednoznačne preukázaný účinok!

Najmä kmeň Bacillus Subtilis DSM 21097 je však prirodzene sa vyskytujúca baktéria, ktorú vedci selektívne vybrali a ktorá sa síce prirodzene nevyskytuje v ľudskom tráviacom trakte, ale môže sa usadiť na povrchu tráviaceho traktu. Tam vytvára antibiotické, antimikrobiálne a esenciálne látky, ako aj vitamíny, ako aj ďalšie mikro a makro prvky a viac ako 70 druhov enzýmov. Všetky ovplyvňujú zdravie črevnej flóry.

Nasledujúce účinky sú spojené s Bacillus Subtilis DSM 21097:
Zvýšená odolnosť voči napadnutiu slizníc Syntéza esenciálnych aminokyselín a vitamínovInhibícia rastu patogénnych a podmienene patogénnych mikroorganizmov Obnovuje sa telu vlastná črevná flóraPríznaky spojené s nesprávnou kolonizáciou črevnej flóry sa zlepšujú alebo miznúUSP / kľúčové fakty:Špeciálne probiotikum Reguluje trávenieÚčinok potvrdený mnohými spätnými väzbami používateľov

Ingrediencie:
Prášok z jačmennej trávy (71 %), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), plnivo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), Bacillus Subtilis DSM 21097 (<0,1 %).

Odporúčaná spotreba:Odporúčaná spotreba:Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.
Pokyny na skladovanie a používanie:Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Skladujte, prosím, uzavreté, v suchu, chránené pred svetlom a pri normálnej izbovej teplote.