Peak Fruity vegan protein

Kód: 57/WHI 57/CIT 57/JAH 57/WIL Zvoľte variant
Neohodnotené
€29
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Vegánsky proteín s príchuťou ovocnej šťavy. Veľmi dobrá rozpustnosť. Podľa chuti aspoň 76% bielkovín z hydrolyzátu hrachovej bielkoviny + BCAA Optimalizovaný profil aminokyselín s L-metionínom

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Vegánsky proteín s príchuťou ovocnej šťavy

Veľmi dobrá rozpustnosť. Podľa chuti aspoň 76% bielkovín z hydrolyzátu hrachovej bielkoviny + BCAA Optimalizovaný profil aminokyselín s L-metionínom 

Nový Fruity Vegan Protein je hydrolyzovaný hrachový proteín, obohatený o aminokyseliny, ktorý vďaka riedkej konzistencii ovocnej šťavy a lahodnej ovocnej chuti vykúzli čisté osvieženie!
Najmä v lete je Fruity Vegan Protein dokonalým proteínovým kokteilom po tréningu. Ale aj ako nápoj na relaxáciu a osvieženie je Fruity Vegan Protein zdravou alternatívou k nealkoholickým nápojom atď.

Odporúčaná spotreba:

Konzumujte jednu porciu denne pozostávajúcu z 20 g Fruity Vegan Protein (2 odmerky) zmiešanej s 500 ml vody. Proteínový nápoj by mal byť pripravený v šejkri alebo mixéri.

Ingrediencie:

Príchuť Jahoda
Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15%), okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, farbivo (prášok z červenej repy), L. -metionín, sladidlo (sukralóza).

Príchuť Lemon Lime
Hydrolyzovaný hrachový proteín, rozvetvené aminokyseliny 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15%), okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, L-metionín, sladidlo (sukralóza) , farba (riboflavín).

Príchuť Wildberry
Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15%), okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, farbivá (prášok z červenej repy, spirulina ( modrá)) , L-metionín, sladidlo (sukralóza).

Príchuť White Tea Broskyňa
Hydrolyzovaný hrachový proteín, rozvetvené aminokyseliny 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15%), okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, extrakt z bieleho čaju (list), L - Metionín, sladidlo (sukralóza).