Peak CLA

Kód: 90
Neohodnotené
€15
Skladom

Konjugovaná kyselina linolová pre podporu regulácie hmotnosti v kapsulovej forme.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Popis produktu

Konjugovaná linolová kyselina CLA je polynenasýtená mastná kyselina. Nahradenie nasýtených tukov polynenasýtenými mastnými kyselinami (CLA) pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Celkové účinky doplnku CLA veľmi závisia od vašich stravovacích návykov a používania ďalších doplnkov (bielkoviny, BCAA, iné spaľovače tukov).

Všeobecne platí, že strava s veľmi vysokým obsahom tukov a sacharidov znižuje funkčnosť CLA, zatiaľ čo strava s vysokým obsahom bielkovín s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín ju môže zvyšovať. Mali by ste prispôsobiť množstvo všetkých základných substrátov svojim individuálnym tréningovým alebo stravovacím cieľom a predovšetkým konzumovať bielkoviny čo najdôslednejšie po celý deň.

Suplementácia pomocou CLA je dobrý spôsob, ako dodať telu dôležitú konjugovanú kyselinu linolovú bez nežiaducich sprievodných látok, ako sú nasýtené mastné kyseliny. CLA od Peak Performance obsahuje tiež vysoký podiel najbioaktívnejších izomérov (Cis-10 a Trans-12) kyseliny linolovej, a je preto vynikajúcim zdrojom CLA.

Výhody:

  1. Až 800 mg CLA na kapsulu
  2. Konjugovaná kyselina linolová
  3. Bohatý na bioaktívne izoméry Cis-9, Trans-11

Dávkovanie

Užívajte 1 až 4 kapsuly CLA denne, najlepšie s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1-4 kaps.
Počet dávok v balení: (70 kaps.) 17-70
Hodnoty: v 4 kaps.
Konjugovaná kyselina linolová 3 200 mg
z toho izoméryCis-9, Trans-11 1 400 mg
z toho izoméry Trans-10,Cis-12 1 400 mg

Zloženie

Modifikovaný svetlicový olej s 80 % konjugovanou kyselinou linolovou (71 %), obal kapsuly (hovädzia želatína, zvlhčovadlo: glycerín, čistená voda).

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážená a rozmanitá strava a zdravý životný štýl sú základné požiadavky na funkčnosť tohto produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.