Peak Arthro stack

Kód: 46
Tip
Neohodnotené
€17,99
Skladom

Moderná receptúra ​​vyrobená zo známych zložiek spojivového tkaniva, chrupaviek a kĺbov, ako aj funkčných pomocných substrátov, glukozamínu a chondroitín sulfátu, MSM, piperínu, mangánu, draslíka, chloridov, vitamínov C a E.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Popis produktu

Dnešná vysoká dĺžka života, najmä v súvislosti so športovým zaťažením, si vyžaduje dobrý prísun špeciálnych výživných látok pre kĺby, chrupavky a spojivové tkanivo, čo sa často nedá zaručiť kvôli denaturovanej alebo nadmerne spracovanej strave.

Arthro Stack je synergický, to znamená, že jednotlivé substráty navzájom zosilňujú svoje účinky. Táto synergia umožňuje vyšší stupeň účinnosti za nižšiu cenu ako izolované doplnky výživy.

Arthro Stack môže rozvinúť svoj plný účinok iba v spojeníi so stravou s dostatkom omega-3 a omega-6 mastných kyselín, množstvom kolagénových bielkovín, ovocia a zeleniny.

Jednotlivé substráty synergickej matice Arthro Stack sú:

 • Chondroitín sulfát - chondroitíny sú takzvané glykozaminoglykány (GAG), ktoré predstavujú základné zložky chrupavkového tkaniva a extracelulárnej matrice, ktorá je hlavne vo forme spojivového tkaniva medzi bunkami.
 • Glukozamínsulfát pozostáva zo 64 % glukozamínu a 36 % síry. Glukozamín je stavebnou jednotkou chondroitínu, má však vyššiu biologickú dostupnosť. Je preto tiež súčasťou spojivového tkaniva, chrupaviek a synoviálnej tekutiny.
 • Metylsulfonylmetán (MSM) je organická zlúčenina síry.
 • Vysoký podiel mangánu prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva. Pomáha tiež udržiavať neporušené kosti a chráni pred oxidačným stresom.
 • Vysoká dávka vitamínu C poskytuje živiny pre normálnu tvorbu kolagénu. Kolagén je štrukturálny proteín, ktorý sa nachádza hlavne v spojivovom tkanive. Ukázalo sa, že vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu chrupaviek, kostí, krvných ciev, zubov a pokožky. Podporuje tiež funkčný imunitný systém a zvyšuje absorpciu železa v tele.
 • Vysoká dávka vitamínu E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.
 • Arthro Stack je funkčne zakončený piperínom, pre maximálnu biologickú dostupnosť. 

Výhody:

 1. Až 1 200 mg glukozamínu, 500 mg chondroitínu a 2 000 mg MSM
 2. Vysoko dávkové vitamíny E a C 
 3. Mangán, draslík, chlorid
 4. Optimalizované piperínom
 5. Ideálny pre tréning s ťažkými váhami

Dávkovanie

Užívajte 6 kapsúl denne, zapite dostatočným množstvom vody. Užívajte 3 kapsuly ráno a 3 večer.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 20
Vitamín C 160 mg
Vitamín E 12 mg
Mangán 2 mg
Chlorid 280 mg
Draslík 300 mg
MSM 2 000 mg
Glukozamín sulfát 1 200 mg
Chondroitín sulfát 500 mg
UC-II® 40 mg
Extrakt z čierneho pepra 2,1 mg
z toho piperín 2 mg

Zloženie

Metylsulfonylmetán, komplex glukózamín sulfát-chlorid draselný (z lastúr kôrovcov), obal kapsuly (hovädzia želatína), chondroitín sulfát (hovädzí), chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), kolagén typu II (hovädzí)(UC-II®), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), síran manganatý, extrakt z čierneho korenia (ovocie).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážená a rozmanitá strava a zdravý životný štýl sú základné požiadavky na funkčnosť tohto produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.