Peak Adaptogen 60cps

Kód: 69
Neohodnotené
€16
Skladom

Osvedčené výťažky z rastlín Rhodiola rosea, Ženšen, Ashwagandha a Shilajit. Tieto bylinné extrakty majú dlhoročnú tradíciu a už po celé storočia sa používajú v čase vysokého psychického a fyzického stresu.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Popis produktu

Adaptogen je synergická matrica vyrobená z viacerych rastlinných extraktov, ktoré sa tradične podávajú v čase stresu, ako sú napríklad intenzívne tréningy alebo stresové situácie.

Poskytuje dôležité katalyzátory, ale neobsahuje žiadne výživné látky. Celkové účinky Adaptogen vo vzťahu k vašim osobným cieľom (budovanie svalov, spaľovanie tukov) závisia vo veľkej miere od vašich stravovacích návykov a používania doplnkových produktov (kreatín, voľné aminokyseliny, bielkoviny).

Intenzívne cvičenie pre telo znamená aj stres. Vysoký fyzický a psychický stres je pre organizmus škodlivý. V takýchto situáciách sa tradične dopĺňajú adaptogény, ktorých je viacero. Adaptogen od Peak Performance prináša zaujímavé spojenie 4 významných adaptogénov.

  • Rhodiola rosea je rastlina, ktorú používali už Gréci. Rozhodujúcim faktorom je zložka rosavín, ktorá je obsiahnutá v štandardizovanom adaptogéne.
  • Výťažky zo ženšenu (15 % ginsenosidy) v adaptogéne pochádzajú z byliny Panax, ktorá má dlhoročnú tradíciu používania v Kórei.
  • Rastlinný extrakt Ashwagandha tiež patrí do adaptogénnej matrice. Toto je indický názov bylinnej rastliny Withania, ktorá sa používa v naturopatii a je tiež známa ako indický ženšen kvôli podobným funkciám aktívnej zložky whitanolidov (štandardizované 4 %).
  • Extrakt zo Šilajitu (20 % kyseliny fulvovej), často tiež nazývaný extrakt z mumijo má tiež dlhoročnú tradíciu.

Výhody:

  1. Podporuje prispôsobenie sa a zvládanie stresových situácií
  2. Kombinácia 4 adaptogénov
  3. Pri dennom užívaní balenie vystačí 1 mesiac

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 2x denne, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Hodnoty: v 2 kaps.
Extrakt z Rozchodnice ružovej (4 % rosavínov) 500 mg
Extrakt zo Ženšenu (15 % ginsenosidov) 400 mg
Extrakt z Ashwagandhy (4 % witanolidov) 350 mg
Shilajit (20 % kyseliny fulvovej) 250 mg

Zloženie

Extrakt z rozchodnice ružovej, extrakt zo ženšenu, extrakt z ashwagandhy, shilajit, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín (rastlinné)).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážená a rozmanitá strava a zdravý životný štýl sú základné požiadavky na funkčnosť tohto produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.