OPC 60cps - Medveď natural

Kód: 337
Neohodnotené
€20
Skladom

OPC extrakt z hroznových jadier s obsahom vitamínu C od slovenského výrobcu Medveď natural.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Jeho prirodzená zložka a bezpečné zloženie robia z OPC ideálny doplnok výživy pre každého, kto túži po zdraví a pohode. Bez ohľadu na vek, životný štýl alebo zdravotný stav, OPC je spoľahlivou voľbou pre podporu optimálneho fungovania organizmu.

Kedy je vhodné užívať OPC?

Problémy s pohybovým aparátom: Ak sa potýkate s ťažkosťami spojenými s kĺbmi, chrupavkami, väzivami alebo šľachami, OPC môže byť pre vás prospešné.

Nadmerná športová záťaž: Pre tých, ktorí podstupujú vysokú fyzickú aktivitu, môže OPC pomôcť udržať pohybový aparát v dobrej kondícii.

Zlepšenie kvality pleti: OPC podporuje tvorbu kolagénu, čo vedie k zlepšeniu elasticity pokožky a zmenšeniu tvorby vrások.

Problémy s cievami: OPC môže pomôcť pri kŕčových žilách, ateroskleróze a iných problémoch s cievami. Zlepšuje prietokové vlastnosti ciev a chráni mozgové bunky pred poškodením.

Podpora využívania vitamínu C: OPC zvyšuje účinnosť vitamínu C v organizme a zlepšuje jeho antioxidačné účinky. 

Silný antioxidant: OPC je jedným z najúčinnejších antioxidantov na svete, je 18-20x silnejší ako vitamín C a 40-50x silnejší ako vitamín E.

Ostatné výhody: Okrem vyššie uvedených výhod, OPC tiež podporuje imunitu, hojenie rán, zlepšuje zrak a podporuje tvorbu kostnej hmoty.

OPC nemá negatívne vedľajšie účinky a nemožno sa s ním predávkovať.

 

OPC 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Dôležité upozornenie: Doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Užívanie prípravku počas tehotenstva a dojčenia je nutné vopred konzultovať s lekárom.

Skladujte uzavreté, v suchu, chlade a chráňte pred svetlom. Udržujte mimo dosah malých detí.

Zloženie:

Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera L.; 50% OPC), protihrudkujúca látka: uhličitan vápenatý, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza (kapsula), extrakt z ovocia Camu Camu (Myrciaria dubia+ 25% vitamín C).