Muscle Kick 90cps - VemoHerb

Kód: 450
Neohodnotené
Značka: VemoHerb
€35
Skladom

- Komplexná podpora svalového rastu
- Synergné pôsobenie overených zložiek
- Bulgarian Tribulus, Beta-ekdysterón, Gingko, L-arginín

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

Muscle Kick

Výživový doplnok.

Novinka z dielne VemoHerb je zameraná na svalovú hmotu. Obsahuje extrakt z Bulharského Tribulu, Leuzeu (beta-ekdysterón), extrakt z ginkga, l-arginín a extrakt z plodov čierneho korenia. Vďaka synergickému pôsobeniu týchto zložiek je Muscle Kick účinným produktom, ktorý je možné odporučiť každému, kto chce efektívne podporiť tréningové výsledky.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

- Svalovú hmotu

Bulgarian Tribulus

125 mg extraktu z rastliny Tribulus Terrestris pochádzajúcej z Bulharska je garanciou skutočného účinku. Extrakt obsahuje 60% furostanolového saponínu protodisociánu. Saponíny (z ktorých protodioscín z Bulharského Tribulu má najvyšší účinok) sú látky súvisiace s mnohými procesmi v tele.

Leuzea Carthamoides

Účinná zložka v extrakte Leuzey je 95% beta-ekdysterón. Beta-ecdysterón sa odporúča užívať pri dlhších fyzických výkonoch

Ginkgo Biloba

Extrakt z listov ginkga je cenený predovšetkým pre účinky súvisiace s vytrvalosťou.

L-arginín

Semi-esenciálna kyselina l-arginín je produkovaná v tele, avšak iba v malej miere, preto je potrebné dopĺňať ju pri tréningu vo forme doplnkov.

Extrakt z čierneho korenia

Niektoré štúdie naznačujú, že aktívna zložka čierneho korenia, piperine (extrakt v doplnku Muscle Kick je štandardizovaný na 95 %).


Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Berte 1 kapsulu denne 3 krát denne. Výrobca uvádza 1-2 kapsule 3x denne.

Upozornenie: Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí a slnka.

Zloženie v 1 vegánskej kapsule: 150 mg L-arginín, 125 mg extrakt Tribulus Terrestris (nadzemné časti rastliny a plody) s obsahom 60 % furostanolového saponínu - determinovaného ako protodioscín, 125 mg maralí koreň (Leuzea carthamoides) (95 % beta) , 80 mg extrakt z listov Ginkgo biloba (24 % ginkgoflavónových glykozidov), 5 mg extrakt z plodov čierneho korenia, zahusťovadlo maltodextrín, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a stearan horečnatý.