MITO C 30cps -Medveď natural

Kód: 489
Novinka
Neohodnotené
€15
Skladom

Vitamín C s obsahom polyfenolov na ochranu mitochondrií

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

MITO C obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú chrániť mitochondrie (energetické továrne). 

Čo nájdeme v MITO C?

Enzým Superoxiddismutáza (SOD): Predstavuje prvú obrannú líniu nášho tela pri boji s voľnými radikálmi. SOD je enzým, ktorý účinne odstraňuje voľné radikály, detoxikuje bunky a chráni pred poškodením.

Extrakt z plodov Ruže roxburgovej: Obsahuje bohaté množstvo polyfenolov, ktoré pôsobia protizápalovo a antioxidačne. Tieto látky nielen regenerujú vitamín C, ale tiež poskytujú dôležité aminokyseliny a stopové prvky pre zdravie vašich buniek.

Vitamín C z extraktu CAMU CAMU: Prírodný zdroj vitamínu C, CAMU CAMU, je známy svojím vysokým obsahom tejto životne dôležitej látky. S MITO C môžete zabezpečiť dostatočné množstvo vitamínu C pre vaše telo a to efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Voľné radikály sú častým zdrojom poškodenia mitochondrií a súvisia s mnohými ochoreniami, vrátane autizmu, Parkinsonovej choroby a ďalších. MITO C je navrhnutý tak, aby poskytoval vašim bunkám optimálnu ochranu a podporu, čím pomáha chrániť vaše zdravie a vitalitu.

Zloženie: objemové činidlo: rezistentný škrob, extrakt z plodov Camu Camu (Myrciaria dubia), extrakt z plodov Ruže roxburgovej (Rosa Roxburghii tratt.), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkovacia látka: stearan horečnatý

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Pôvod základnej zložky: mimo EU


Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame konzultovať užívanie doplnku so svojim lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Množstvo účinných látok 1 kapsula *RVH
Extrakt z plodov Camu Camu 240 mg -
z toho Vitamín C 120 mg 150 %
Extrakt z Ruže roxburgovej 200 mg -
z toho polyfenoly 20 mg -
z toho SOD 10 000 I.U. -

*RVH – Referenčná výživová hodnota

Bez lepku, bez farbív, bez GMO