Jasná myseľ 30cps - Medveď natural

Kód: 519
Neohodnotené
€22
Skladom

Jasná myseľ

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

AKO zlepšiť koncentráciu a pamäť, či znížiť únavu? Máme pre vás RIEŠENIE!


Keď rozhodujú čísla, emócie, výkony a výsledky potrebujete dostatočný a čistý zdroj energie. Prečo je práve JASNÁ MYSEĽ INOVÁCIOU?


Potrebujeme byť pozorní, sústredení, pokojní a únavu nepripúšťame. Čo preto urobíme? Siahneme po káve a energetických nápojoch, pri ktorých vedci dvíhajú varovný prst? Štúdie hovoria, že veľké dávky stimulantov spôsobujú búšenie srdca, potenie, problémy so spánkom, bolesť hlavy, nervozitu či úzkosť.

Pitie kávy môže vyústiť do nedostatku vápnika či horčíka. Kofeín totiž zvyšuje jeho vylučovanie. Pitie kávy dokonca spomaľuje vstrebávanie železa a zvyšuje spotrebu „nervového vitamínu" B1. Kofeín nie je vhodný pri problémoch so srdcom a ani pre mladistvých.

 

Mať jasnú myseľ potrebuje každý!

Sú úzke, dlhé, tmavozelené a vďaka nim je mango lahodné. Opäť sa môžete spoľahnúť na patentovaný a klinicky skúmaný extrakt! Do nášho výrobku pre lepšie fungovanie mozgu sme požili účinné látky z listov manga nazývajúce sa mangiferíny.

 

Tie majú stimulačné účinky pre centrálny nervový systém a bránia, aby sa odbúral hormón dopamín, ktorý ovplyvňuje pozornosť. Mangiferín je efektívny, bezpečný a prírodný pomocník bez vedľajších účinkov, ktoré má kofeín.

Ak po dlhom dni nakŕmite endorfíny športom, vedzte, že extrakt z mangových listov podporí výkonnosť svalov, zlepšuje spotrebu kyslíka či podporí regeneráciu. Všetko v jednom.

Poznáte ten pocit, keď stretnete človeka, ktorý počúva rovnakú hudbu ako vy? Podobne si budú rozumieť cholín s mangiferínom, ktorý máme prirodzene v organizme so špeciálnym typom cholínu nazývajúcim sa CDP cholín, ktorý obsahuje Jasná myseľ. K fyzickej výkonnosti vďaka extraktu z mangových listov si pripíšme duševnú vyrovnanosť a posunieme pamäť na vyššiu úroveň. Spomenuté látky nenabudzujú tak, aby narúšali spánok.

Štúdia ukazuje, že keď ľudia dostávali tento typ cholínu po dobu 5 mesiacov, zistilo sa, že poškodené časti nervového systému v mozgu sa zotavovali.

jasna-mysel-newsletter

Už to len vyskúšať!

 

Zloženie: Extrakt z listov Mangovníka indického, citikolín - CDP Cholín (citikolín sodný), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vláknina z Akácie senegálskej (Acacia
senegal), vitamín B1 (tiamínmononitrát).

 

Pôvod základnej zložky: EU/mimo EU

Upozornenie: Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenom balení, v suchu,
pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka dospelého: 1 kapsula denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Množstvo účinných látok 1 kapsulu *RVH
Extrakt z listov Mangovníka indického 300 mg -
z toho mangiferín 45 mg -
Citikolín, CDP Cholín 250 mg -
Akáciová vláknina 15 mg -
Vitamín B1 10 mg 909 %

*RVH – Referenčná výživová hodnota