IMUNKO jablko 115g - Medveď natural

Kód: 325
Neohodnotené
€30
Skladom

Ahojte kamaráti. Volám sa IMUNKO a zapamätáš si ma ako výnimočného priateľa pre výnimočné dieťa. Okrem toho, že výborne chutím, obsahujem 100% prírodné zložky. Obsahujem vysoké dávky 2'-fukozyllaktóza - HMO, čo sú látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú aj v materskom mlieku a pomáhajú deťom lepšie odolávať infekciám. Obsahujem aj akáciovú vlákninu, pomocou ktorej zas dohliadam na zdravie detských čriev, v ktorých sa nachádza až 80% imunity. Ocenia ma aj rodičia, ktorých deti majú problémy s trávením, s alergiami či nechuťou do jedla. A keďže obsahujem aj výťažok z rakytníka, horčík a vitamín C, dokážem toho ešte oveľa viac. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

IMUNKO príchuť jablko

Každé dieťa si zaslúži výnimočného priateľa, akým je IMUNKO.

Prečo? Pretože okrem toho, že sa stane obľúbeným nápojom Vášho dieťaťa, obsahuje tieto zložky:

2'-fukozyllaktóza

nazývané aj HMO látky materského mlieka sú významnou zložkou v IMUNKU. Výsledky klinickej štúdie hovoria, že HMO látky podporujú imunitné funkcie, pomáhajú pri rozvoji mozgu kognitívnych funkcií, posilňujú črevnú bariéru, vyživujú prospešnú črevnú mikroflóru Vášho dieťaťa.

Akáciová vláknina

Akáciová vláknina je skvelým priateľom detského tráviaceho systému. Okrem toho, že podporuje zdravie čriev, kde sa nachádza až 80% imunity, pomáha aj deťom s tráviacimi problémami, alergiami a nechuťou do jedla. S IMUNKOm budú mať vaše deti šťastné brušká.

Výťažok zo smrekovca opadavého

inak nazývaný aj arabinogalaktan. Štúdia, ktorá bola na arabinogalaktan vykonaná, preukázala, že dokáže zvýšiť schopnosť tela brániť sa proti infekciám a bežným nachladnutiam, čo je pre rodiča každého dieťaťa veľmi dôležité.

Výťažok z rakytníka rešetliakového

obsahuje vysoký podiel vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii ďasien.

Horčík

prispieva k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov a tiež prispieva k správnemu fungovaniu svalov.

 

Aké sú ďalšie pozitívne vlastnosti IMUNKA?

Vďaka nemu bude Vaše dieťa s radosťou dodržiavať pravidelný pitný režim.
Stane sa obľúbeným nápojom Vášho dieťaťa.

 

Dávkovanie a návod na použitie:

Jednu vrchovatú odmerku vysypte do suchého pohára, zalejte 150 ml neperlivou vodou, miešajte až do úplného rozpustenia a vypite.

Zloženie:

Akáciová vláknina, výťažok zo živice zo Smrekovca západného s arabinogalaktanmi, HMO (2'-fukozyllaktóza), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), výťažok z plodov rakytníka rešetliakového, aróma: jablko, sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén.

Upozornenie:
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak máte intoleranciu na akúkoľvek zložku výživového doplnku. Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Výživové hodnoty:


Množstvo účinných látok
1 vrchovatá odmerka 3,84 g *NRV%
Akáciová vláknina 1500 mg -
Výťažok zo smrekovca opadavého 1000 mg -
2'-fukozyllaktóza 400 mg -
Výťažok z rakytníka rešetliakového 200 mg -
Horčík 40 mg

11 %

Vitamín C 34 mg

42,5 %

*NRV% – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého.

Obsah balenia príchuť jablko 120 g

 

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie" ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.