Eastern Adaptogen 60cps - VemoHerb

Kód: 444
Neohodnotené
Značka: VemoHerb
€24
Skladom

- Komplex unikátnych adaptogénov
- Originálne mumio z Altaja, originálny sibírsky ženšen, originálna sibírska rhodiola rosea
- 200 mg múmia, 200 mg sibírskeho ženšenu, 200 mg rhodioly na 1 kapsulu
- Supersilný adaptogén, bioharmonizér a vitalizér
- Fyzická záťaž, kondícia, odolnosť, tréningové výsledky, vitalita, stres
- Mumio = štandardizovaný obsah 50 % kyseliny fulvovej
- Sibírsky ženšen = štandardizovaný obsah 1,5 % eleutherosidu B+E
- Rhodiola rosea = štandardizovaný obsah 1 % salidrosidu, 3 % rosavinu

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

EASTERN ADAPTOGEN (Východný Adaptogén)

Výživový doplnok.

- Komplex unikátnych adaptogénov
- Originálne mumio z Altaja, originálny sibírsky ženšen, originálna sibírska rhodiola rosea
- 200 mg múmia, 200 mg sibírskeho ženšenu, 200 mg rhodioly na 1 kapsulu
- Supersilný adaptogén, bioharmonizér a vitalizér
- Fyzická záťaž, kondícia, odolnosť, tréningové výsledky, vitalita, stres
- Mumio = štandardizovaný obsah 50 % kyseliny fulvovej
- Sibírsky ženšen = štandardizovaný obsah 1,5 % eleutherosidu B+E
- Rhodiola rosea = štandardizovaný obsah 1 % salidrosidu, 3 % rosavinu

Eastern Adaptogen je komplex troch silných adaptogénov. Originálneho altajského múmia, štandardizovaného extraktu z originálneho sibírskeho ženšenu a štandardizovaného extraktu z rhodioly rosey. Účinky všetkých týchto látok súvisia so schopnosťou tela vyrovnať s nadmernou fyzickou i psychickou záťažou, so športovým výkonom, vytrvalosťou, svalovou hmotou, energetickou hladinou a náladou. Špeciálne pre športovcov predstavuje Eastern Adaptogen jedinečný produkt, ktorý dovoľuje maximalizovať tréningové výsledky.

Hlavné benefity doplnku Eastern Adaptogen

>>> 200 mg múmia, + 200 mg sibírskeho ženšenu + 200 mg rhodioly / v jednej kapsule <<<
= VÝRAZNÉ ADAPTOGÉNNE POSILNENIE ORGANIZMU
= MAXIMALIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH VÝSLEDKOV
= VÝRAZNÉ POSILNENIE VITALITY, ENERGETICKÉ HLADINY A ODOLNOSTI
= GARANTOVANÝ PÔVOD ZLOŽKY MUMIO = ALTAJ
= GARANTOVANÝ PÔVOD ZLOŽKY SIBÍRSKY ŽENŠEN = SIBÍR
= GARANTOVANÝ PÔVOD ZLOŽKY RHODIOLA = SIBÍR

Originálne mumio (shilajit) z Altaja

Mumio, ktorému sa medzi ľuďmi hovorí horská živica, slzy hôr alebo slzy skál, v Ayurvede shilajit, je veľmi špeciálny druh biologicko-geologickej usadeniny, ktorá má lepkavú konzistenciu a veľmi tmavú, tá najkvalitnejšia až čiernu farbu. Vyskytuje sa v niekoľkých horských regiónoch - na Kaukaze, Altaji alebo v Himalájach. Za najhodnotnejšie a najsilnejšie je považované mumio z Altaja vďaka najvyššiemu obsahu účinných látok. Surový materiál na produkciu múmia je ťažený vo vysokohorských podmienkach vo viac ako 3000 metroch nad morom, kde sa prirodzene ukladal nie menej ako 500 až 1000 rokov. Ide o veľmi špecifickú čiernu geologicko-biologickú hmotu, ktorá sa v oddelených „žilách“ vyskytuje v odľahlých jaskyniach a skalách. Jej ťažba prebieha úplne ekologicky, bez použitia akýchkoľvek syntetických aditív, a následná purifikácia prebieha pri nízkych teplotách, ktoré dovoľujú múmiu zachovania celého spektra živín.

Veľmi dôležitý je altajský pôvod múmia. Altaj je obrovské, takmer 2000 km dlhé pohorie v centrálnej Ázii na rozhraní Ruska, Kazachstanu, Číny a Mongolska. Je tu úplne minimálne osídlenie a zároveň obrovské prírodné bohatstvo (názov Altaj pochádza z mongolského Altan = zlaté hory). Odľahlosť od civilizácie a vysoká nadmorská výška zároveň Altaji dovoľujú zanechať si nedotknutosť, vďaka ktorej tu možno nájsť mnohé prírodné zázraky, medzi ktoré patrí práve aj altajské mumio.

Účinné látky v múmiu

Hlavnou účinnou látkou v múmiu sú tzv. humínové kyseliny, medzi ktorými vyniká kyselina fulvová (tu tvorí 50 % obsahu múmia), špeciálna látka vznikajúca v biologických sedimentoch, ktorá má veľmi silné adaptogénne účinky. Funguje ako všestranný metabolický optimizér a harmonizér s vlastnosťami súvisiacimi prakticky so všetkými biologickými procesmi. Humínové kyseliny zdrojom mnohých ďalších látok - neesenciálnych aminokyselín ako je kyselina glutamová, glycín, histidín, fenylalanín, metionín, treonín, tryptofán, izoleucín, lyzín, arginín, valín, kyselina asparágová, minerálov ako je mangán, dán, fosfor, chróm, nikel, zinok, meď, síru silikón, selén, argentum, kobalt a hliník, mononenasýtené a polynenasýtené mastné kyseliny, fosfolipidy, esenciálne oleje, organické kyseliny, flavonoidy, karotenoidy a vitamíny.

Dôležitou vlastnosťou všetkých týchto látok obsiahnutých v múmiu je ich biodostupnosť = všetky sú 100% prírodného pôvodu. Vďaka tomu je možné mumio, hoci ide navonok o jednu látku, označiť za all-in-one medzi adaptogénmi.

Originálny zbiersky ženšen + originálna sibírska rhodiolaOriginálny zbiersky ženšen + originálna sibírska rhodiola Pre ešte ďalšie posilnenie účinku obsahuje Eastern Adaptogen dve ďalšie prírodné látky - extrakt zo sibírskeho ženšenu a extrakt zo sibírskej rhodioly rosea. Sibírsky ženšen má veľmi podobné vlastnosti ako mumio, súvisí najmä s celkovou vitalito, stresom, výkonom, regeneráciou, kĺbmi, hladinou cukru, energetickou hladinou a sústredením. Hlavnými účinnými zložkami sibírskeho ženšenu sú eleutherosidy. Existuje celkom sedem základných druhov eleutherosidov, pričom najviac študované sú eleutherosidy B a E. V extrakte v Eastern Adaptogen sú tieto dva štandardizované na 1,5 % obsahu. Rhodiola rosea je veľmi dobre známy adaptogén s vlastnosťami súvisiacimi najmä s odolnosťou voči stresu a psychickej záťaži. Rhodiola rosea obsahuje bioaktívne polyfenoly, ako rosavín, salidrosid, syringin, triandrín a tyrosol. Extrakt v doplnku je štandardizovaný na obsah 1% salidrosidu a 3% rosavinu.  Balenie: 60 kapsúl (42 g)

Dávkovanie: 1 kapsula denne - medzi jedlami (dávkovanie je upravené podľa EÚ legislatívy). Pozn.: originálne dávkovanie podľa výrobcu: 2 x denne 1 kapsula medzi jedlami ( = 1 - 2 kapsule denne). Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia. 

 

Počet dávok v balení: 60
 1 kapsle
 Rhodiola Rosea suchý extrakt z kořene
 (standardizovaný na 3 % rosavinů, 1 % salidrosid)
 200 mg
 Sibiřský ženšen (Siberian ginseng) 200 mg suchý extrakt z kořene
 (standardizovaný na 1,5 % eleuterosidů B+E)
 200 mg
 Mumio (Shilajit extrakt) (Asphaltum panjabinum)
 (standardizováno na minimální obsah 50 % fulvokyselin)
 200 mg