BAZA EXTRAKT+ 30cps -Medveď natural

Kód: 495
Novinka
Neohodnotené
€20
Skladom

Baza extrakt + s obsahom polyfenolov

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 100 €
osobný odber
Osobný odber
po telefonickom alebo e-mailovom dohovore
tovar skladom
Tovar skladom
doručujeme do 5 dní
Unikátne produkty
Unikátne produkty
vysokej kvality

Podrobný popis

BAZA EXTRAKT+ obsahuje extrakt z plodov Čiernej bazy, vitamín C, Bacillus subtilis CU1 (probiotický kmeň) a polyfenoly. Tieto zložky spolu tvoria silnú zmes, ktorá môže podporiť vašu imunitu a zlepšiť vaše zdravie.

Extrakt z plodov Čiernej bazy je známy svojimi antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami. Extrakt z týchto plodov môže pomôcť chrániť telo pred voľnými radikálmi a podporiť zdravie slizníc. Náš extrakt je získaný z bazy čiernej pestovanej v Rakúsku, konkrétne v regiónoch Štajersko a Burgenland. Táto oblasť je známa svojou organickou pestovateľskou praxou a špeciálnou odrodou bazy čiernej nazývanou Haschberg.

Vitamín C je dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému. Pomáha telu bojovať proti infekciám a zlepšuje tvorbu sIgA, ktorý chráni naše sliznice.

Bacillus subtilis CU1 je probiotický kmeň, ktorý môže pomôcť udržiavať zdravú mikroflóru v črevách, čo je dôležité pre dobrú imunitnú odpoveď.

Polyfenoly sú ďalšími silnými antioxidantmi, ktoré môžu pomôcť chrániť telo pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.

obrazok-(5)2024-04-06-22-29-10

Zloženie: Extrakt z plodov Čiernej bazy (Sambucus nigra), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C (kyselina L – askorbová), vláknina z Akácie senegálskej (Acacia senegal), Bacillus subtilis CU1, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý


Pôvod základnej zložky: EU


Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy sa odporúča užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred
priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Množstvo účinných látok 1 kapsula *RVH
Extrakt z plodov Čiernej bazy 300 mg -
Vitamín C 100 mg 125%
Akáciová vláknina 10 mg -
Bacillus subtilis CU1 2 mld. KTJ** -

*RVH – Referenčná výživová hodnota
**KTJ – Kolóniu tvoriace jednotky


Bez lepku, bez farbív, bez GMO